Greitieji kreditai internetu

Greitieji kreditai internetu

Kreditai suteikiami jau nuo senovės laikų ir kiekvienais metais jų rūšys tik tobulėjo. 21 amžiuje kreditas daugeliui tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, be kurio pagalbos neįsivaizduojamas ateities planavimas. Pastaraisiais metais išpopuliarėjo greitieji kreditai, kurie daugiausiai yra suteikiami internetu, o taip ir didžiųjų prekybos centrų kasose ar spaudos kioskuose. Gauti greitąjį kreditą gali bet kuris pilnametis. Ar viską žinome apie greituosius kreditus?

Greitieji kreditai tapo tokie populiarūs, jog kelią nemažą konkurenciją bankams ir taip atima jų nemažą dalį klientų. Gauti greitąjį kreditą yra lengviau nei gauti paskolą banke, nes ir sąlygos tam yra daug paprastesnės. Neapsieinama atvejų kai greitųjų kreditų bendrovės konkuruodamos tarpusavyje išduoda kreditus klientams ne pagal įstatymą. Pagrindinė sąlyga gauti paskolą yra ta, jog asmuo turi būti pilnamečiu ir gauti pastovias pajamas. Spaudoje ne vienas straipsnis mirguliuoja su tekstu apie tai, kai bedarbiai yra gavę paskolas, nors įstatymas tam prieštarauja. Žaidimas ne pagal taisykles tik labiau verčia konkuruoti kreditų bendroves.

Ar greitieji kreditai žlugdo žmogų?

Kai kalba eina apie skolinimąsi reiktų įjungti mąstymą, nes be jo dažnas suklumpa šioje vietoje ir atsiduria nepavydėtinoje situacijoje. Dažnas skolinimasis iš greitųjų kreditų bendrovių, ne vienam yra sugadinęs gyvenimą. Skolindamiesi ir neteisingai įvertinę savo finansinę situaciją, galime nesunkiai pakliūti į finansinę duobę ir jau nespėti iš jos išsikrapštyti. Dažna tokių žmonių klaidų yra ta, jog vieną skolą bando padengti kita ir skolinasi vėl, jog grąžinti seną skolą kitai kredito bendrovei ir tai tampa užburtu ratu. Prieš skolinantis būtina gerai apsvarstyti savo galimybes laiku grąžinti įmokas. Negrąžinant ar vėluojant laiku sumokėti įmokas greitųjų kreditų bendrovės skaudžiai už tai baudžia delspinigiais ir pratęsimo mokesčiais kas gali tik labiau pabloginti esamą situaciją.

Ne viskas taip blogai kaip atrodo

Žiniasklaidoje pilna informacijos apie tai kaip greitieji kreditai sugadino gyvenimus, bet taip yra ir sėkmės istorijų. Teisingai panaudojant pinigus ne vienas žmogus jau yra įkūręs verslą ir taip sukūręs darbo vietas kitiems žmonėms. Taigi kaip matome greitieji kreditai turi ir kitą medalio pusę, kuri atneša gėrį ir kurią stipresnę ekonomiką.