Pirmas kreditas nemokamai

Nemokamas kreditas

Pirmas kreditas nemokamai

SMSPINIGAI.LT — skolina net 900 € net iki 4 mėnesių nemokamai visiems, kas skolinasi pirmą kartą;

SMSCREDIT.LT — skolina 300 €, 30 dienų nemokamas kreditas;

Greitieji kreditai nemokamai

Greitieji kreditai nemokamai skolinami visiems, kas duotoje kredito įmonėje skolinasi pirmą kartą. Pirmas kreditas nemokamai išduodamas kaip greito kredito įmonės reklaminė akcija, ar klientų supažindinimas su teikiama greitųjų kreditų paslauga. Visiems, kas pritrūko pinigų iki reikiamos sumos ir galvoja skolintis iš greitojo kredito įmonių, tokios įmonės ir siūlo susipažinimo su greitų kreditų paslauga paskolų akcijas ar nuolaidas, kurios ir vadinasi pirmas kreditas nemokamai.

Paprastai, pirmas kreditas nemokamai išduodamas be mėnesinių palūkanų skaičiavimo. Tačiau norint gauti nemokamą kreditą, Jums gali tekti sumokėti registracijos mokestį, kuris gali būti nuo 0,01 €, t.y. kredito paraiškos registracijos mokestis gali prasidėti nuo 1 euro cento. Greitojo kredito paraiškos registracijos mokestis reikalingas patvirtinti Jūsų banko sąskaitą, kad pirmo kredito nemokamai pinigai pasiektų būtent Jus.

pirmas kreditas nemokamaiPirmas kreditas nemokamai išduodamas keleto kredito įstaigų, kurias rasite truputį aukščiau. Viena iš kredito įmonių „SMSPINIGAI“ duoda didžiausią nemokamo kredito sumą: iki 900 € (šios dienos data), ir net iki 4 mėnesių laikotarpiui. Tai reiškia, kad Jūs pasiskolinę pirmą kreditą nemokamai, 900 € galėsite juos grąžinti po 4 mėnesių be jokių palūkanų. Kiek pasiskolinote, tiek reikės ir grąžinti.